Bardzo ważne miejsce zajmuje w moim życiu muzyka elektroniczna, a konkretnie szeroko pojęty house i techno. Moje dzieciństwo przepełniała muzyka Queen, lat '70,'80 i '90. Gdy miałam 10 lat, w każdą sobotę zasiadałam przed telewizorem i oglądałam listę wszechczasów prowadzoną przez Marka Niedźwieckiego. Od tego czasu pogłębiałam swoją wiedzę o muzyce rozrywkowej z gazet, telewizji i książek. Oprócz elektroniki uwielbiam też muzykę indie oraz twórczość Sia, która jest źródłem wielu inspiracji w mojej fotograficznej twórczości.

01
05

Zwiedzanie polskich zamków, pałaców i dworów od dzieciństwa było najpierw pasją, a wciągnęło mnie tak bardzo, że zaczęłam bardziej interesować się sztuką i wybrałam się na studia z historii sztuki.

02
05

Jestem właścicielką najkochańszego pieska ze schroniska, Oktawiana.

03
05

Choć kiedyś potrafiłam nawet zabić kaktusa, teraz moja roślinna kolekcja stale się powiększa, a ja nie wyobrażam sobie bez nich życia. Nie tylko rośliny doniczkowe są dla mnie ważne, ale również jestem roślinożercą, kwiaty noszę na sukienkach i wszystkich innych możliwych ciuchach, a po godzinach pasjonuję się fitoterapią.

04
05

Moim ulubionym drzewem jest wierzba głowiasta. Pojawia się na wielu moich zdjęciach, w szczególności na autoportretach.

05
05